Waluty:
 

Wysyłka zwrotna

Wysyłka Wysyłka przez International Express, który zwykle jest realizowany w ciągu 1 tygodnia (od 3 do 5 dni roboczych). Jeśli masz specjalne życzenia dotyczące metody wysyłki, poinformuj nas o tym.
Gwarantujemy szybką wysyłkę po złożeniu zamówienia i przekazaniu płatności. Numer śledzenia zostanie wysłany pocztą e-mail natychmiast po wysłaniu towaru. Nie możemy jednak kontrolować statusu przesyłki po opuszczeniu działu wysyłki. Opóźnienia mogą być spowodowane ze względu na warunki pogodowe lub inne okoliczności pozostające poza naszą kontrolą.
Dla wygody i ochrony naszych klientów oferujemy opcję wysyłki zamówienia z wymaganym bezpośrednim podpisem. Należy pamiętać, że wybierając opcję odbioru paczki bez wymaganego podpisu, ponosisz odpowiedzialność za utratę przesyłki podczas transportu lub dostawy.
Zwrot i wymiana - Tutaj w naszym sklepie internetowym dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości i usługi. Wiemy, że zakupy online nie zawsze są na twoich oczach po otrzymaniu zamówienia. Przed odesłaniem produktów musisz się z nami skontaktować. Należy pamiętać, że nie pokrywamy kosztów wysyłki i kosztów manipulacyjnych zwrotów lub wymian. Ponadto nie możemy ponosić odpowiedzialności za utracone przesyłki

Wszystkie towary muszą spełniać poniższe wytyczne.
Wszystkie towary muszą być nienoszone. Wszelkie przedmioty zwrócone z oznakami zużycia lub uszkodzenia, które mogły wystąpić w trakcie posiadania klienta, zabraniają Twojego zwrotu. Możemy akceptować tylko zwroty, które są w stanie możliwym do ponownej instalacji. Zwrot powinien zawierać nieuszkodzone pudełko i oryginalne opakowanie oraz wszelkie akcesoria i dodatki, które mogły zostać dołączone do przesyłki.

Twój zwrot powinien zostać zapakowany w pudełko ochronne do wysyłki. Przedmioty zwracane z naklejkami pocztowymi na oryginalnym pudełku będą uważane za zużyte i nie zostaną zwrócone. Naklej etykietę tylko na opakowanie ochronne, a NIE na pudełko po butach. Jeśli zwrot zostanie przesłany do nas bez opakowania kartonowego, nie będziemy mogli przyjąć zwrotu.

Zwrot jest ważny do 15 dni od daty otrzymania przez system śledzenia dostawy. Należy pamiętać, że nie ma gwarantowanej daty dostawy do zwrotu. Po otrzymaniu, przetwarzamy twój zwrot natychmiast i wysyłamy e-mail z potwierdzeniem. Skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz e-maila potwierdzającego w ciągu miesiąca od Twojego powrotu. Po otrzymaniu zwrotu, prosimy, aby bank zwrócił pieniądze na Twoje konto w ciągu 48 godzin. Może upłynąć pełny cykl karty kredytowej, zanim pojawi się zwrot na wyciągu.

Wymiana walut Wymiany podlegają tym samym wytycznym co zwroty, muszą być w ciągu 15 dni od daty otrzymania, nienoszczone, nieuszkodzone i z dołączonym oryginalnym opakowaniem.
Przyjmujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 15 dni od pierwotnej daty wysyłki zamówienia. Skontaktuj się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia, a jeden z naszych członków zespołu Ci pomoże.
Pamiętaj, że nie możemy wymienić Twojego zamówienia na inny styl, wystarczy, że złożysz nowe zamówienie na styl zamienny. Jeśli otrzymasz towar, który jest dla Ciebie niezadowolony i chcesz go wymienić na inny, musisz zwrócić produkty w celu uzyskania zwrotu pieniędzy (zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów) i złożyć nowe zamówienie według preferowanego stylu.

Anulowanie zamówienia Skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności, jeśli chcesz anulować zamówienie. Żądania anulowania po wysłaniu zamówienia będą traktowane zgodnie z naszą Polityką zwrotów.

Powrót
tanie ubrania| sklep odzieżowy | tania odzież damska | tania odzież męska